Adwokat od spadków |
Adwokat Justyna Molek-Gargula

Polskie przepisy związane z dziedziczeniem i kwestią spadku są niezwykle zagmatwane, a sam majątek spadkowy często bardzo trudny do otrzymania. Przedmioty spadku mogą przez lata toczącego się procesu tracić na wartości, dlatego nie należy zwlekać z podjęciem zdecydowanych kroków. Mając to na uwadze, a także fakt, że śmierci bliskich osób często towarzyszą trudne emocje, warto zdać się na profesjonalną pomoc prawną. Adwokat od spadków pomoże sprawnie przeprowadzić postępowanie spadkowe oraz zadbać o interesy Państwa i spełnienie woli spadkodawcy.

 

Kancelaria udziela porad prawnych w sprawach spadkowych – zarówno na podstawie ustawy jak i testamentu. Zajmuję się sprawami o stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku, w tym długów spadkowych, a także wykonanie zapisu testamentowego i dział spadku. Pomagam ocenić sytuację majątkową spadkobiercy i oszacować wysokość możliwych długów spadkowych. Dodatkowo prowadzę postępowania dotyczące obalenia testamentów odręcznych i szczególnych, sprawy o zachowek, darowiznę, sporządzam stosowne pozwy i apelacje od wyroków sądu I instancji.

 

Przede wszystkim jednak reprezentuję moich klientów we wszelkich czynnościach związanych ze spadkiem, a także pomagam zabezpieczyć przyszłość ich majątku - a tym samym najbliższe im osoby - poprzez rozsądne rozporządzenie nim na wypadek śmierci. Jako adwokat od spadków, mam duże doświadczenie w tej materii. Każdą sprawę traktuję wyjątkowo i indywidualnie, gdyż mam świadomość jak delikatne obszary życia są często objęte zakresem postepowania spadkowego.

 

Adwokat Justyna Molek-Gargula,
Kancelaria Adwokacka JMG, Nowy Sącz

 

KANCELARIA ADWOKACKA JMG

Justyna Molek-Gargula

ul. Franciszkańska 8 / 8 , 33-300 Nowy Sącz

+48 668 454 324

biuro@kancelariajmg.pl