Sprawy karne |
Adwokat Justyna Molek-Gargula

Prawem karnym jestem żywo zainteresowana od wielu lat. Moje studia na Uniwersytecie Jagiellońskim uwieńczyła praca magisterska stworzona w Katedrze Prawa Karnego pod okiem wybitnych specjalistów w tej materii. Aplikacja adwokacka była więc naturalnym następstwem na drodze mojej zawodowej kariery.

 

Z profesją adwokata nierozerwalnie związane są sprawy karne, czyli takie, w których osoba jest podejrzana lub oskarżona o popełnienie czynu zabronionego. Należą do nich nie tylko kwestie związane z aresztowaniem i przestępstwem w rozumieniu czynów zabronionych wymienionych w ustawie Kodeks Karny, ale także sprawy karne skarbowe, wykonawcze, a także o wykroczenia.

 

Oferuję obronę na wszystkich etapach postepowania: w postępowaniu przygotowawczym, sądowym i wykonawczym. Reprezentuję wszystkich uczestników postępowania: podejrzanych, oskarżonych, pokrzywdzonych, a także oskarżycieli prywatnych, posiłkowych i powodów cywilnych.

 

Działam w sprawach karnych przed organami ścigania i sądami. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa wykonawczego. Udzielam konsultacji i porad prawnych oraz sporządzam wszelkie środki zaskarżenia niezbędne do obrony lub dochodzenia swoich praw przed sądem: apelacje, kasacje, zażalenia.

Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby mój klient uzyskał jak najkorzystniejszy wyrok.

 

Adwokat Justyna Molek-Gargula,
Kancelaria Adwokacka JMG, Nowy Sącz

 

KANCELARIA ADWOKACKA JMG

Justyna Molek-Gargula

ul. Franciszkańska 8 / 8 , 33-300 Nowy Sącz

+48 668 454 324

biuro@kancelariajmg.pl