Rozwody |

Adwokat Justyna Molek-Gargula

Wykonując zawód adwokata wiele razy miałam okazję uczestniczyć jako pełnomocnik w sprawach o rozwody, dlatego mam pełną świadomość, że kwestie z nim związane, są okupione wielkim stresem i emocjami każdej ze stron. Wychodząc naprzeciw potrzebom moich klientów, chciałabym, w tych najtrudniejszych momentach pomóc Państwu przejść przez nie jak najmniej dotkliwie. Dobry adwokat, w procesach o rozwody, musi wykazać się profesjonalizmem o wiele bardziej, niż przy jakiejkolwiek innej sprawie.

 

Oferuję nie tylko prowadzenie postępowania sądowego, ale także kompleksowe doradztwo w sprawach rozwodowych, profesjonalną reprezentację podczas negocjacji poprzedzających proces oraz staranne przygotowanie do samej rozprawy.

Zdobywałam doświadczenie nie tylko pod okiem uznanych specjalistów, ale także prowadząc prywatną praktykę adwokacką, więc wiem jak skutecznie realizować interesy klienta, a przy tym prowadzić postępowanie i korzystać z dostępnych środków procesowych tak, aby sprawnie rozwiązać związek małżeński.

 

Oprócz prowadzenia postepowań o rozwód z orzekaniem lub bez orzekania o winie małżonków, oferuję również prowadzenie spraw

o separację, alimenty, kwestie uregulowania kontaktów z małoletnim, czy podział majątku wspólnego.

Jako adwokat jestem zobowiązana do przestrzegania zasad etyki adwokackiej, w tym zachowania pełnej dyskrecji, dlatego nie muszą się Państwo obawiać powierzając mi do prowadzenia sprawy związane z najważniejszą rzeczą w życiu każdego człowieka, jaką bez wątpienia jest rodzina.

 

Adwokat Justyna Molek-Gargula,
Kancelaria Adwokacka JMG, Nowy Sącz

KANCELARIA ADWOKACKA JMG

Justyna Molek-Gargula

ul. Franciszkańska 8 / 8 , 33-300 Nowy Sącz

+48 668 454 324

biuro@kancelariajmg.pl