Obsługa prawna firm |
Adwokat Justyna Molek-Gargula

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, nawet tej jednoosobowej, wymaga wysokiej świadomości prawnej. Przedsiębiorca spełnia różne funkcje i podlega wielu obowiązkom jako podmiot prowadzący działalność, podatnik, pracodawca czy wspólnik spółki. Ilość przepisów w polskim systemie prawnym, związanych z obowiązkami przedsiębiorców jest naprawdę ogromna. Profesjonalna obsługa prawna firm jest zatem niezwykle istotna, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej działalności i zdjąć ze swoich barków przynajmniej jeden z wielu ciężarów ciążących na osobach prowadzących własny biznes.

 

Oferuję kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych – zarówno indywidualnych przedsiębiorców jak i podmiotów w formie spółek. Przede wszystkim zajmuję się stała obsługą prawną firm, przy czym uwzględniam ich indywidualne profile i specyfikę działalności. Służę poradami prawnymi z zakresu prawa gospodarczego, pracy oraz spółek cywilnych i kapitałowych. Podejmuję się reprezentacji klientów przed sądami, organami egzekucyjnymi, administracji publicznej oraz innymi instytucjami państwowymi.

 

Obsługa prawna firm to także pomoc początkującym przedsiębiorcom: w wyborze formy prawnej planowanej działalności gospodarczej, przy tworzeniu osobowych i kapitałowych spółek prawa handlowego. Może obejmować sprawy o zawezwanie do próby ugodowej, polubowne lub sądowe dochodzenie należności od klientów, jak i sprawy wewnętrzne firmy, np.: tych związanych z sytuacją pracowników.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy,
Adwokat Justyna Molek-Gargula,
Kancelaria Adwokacka JMG, Nowy Sącz

KANCELARIA ADWOKACKA JMG

Justyna Molek-Gargula

ul. Franciszkańska 8 / 8 , 33-300 Nowy Sącz

+48 668 454 324

biuro@kancelariajmg.pl